Hledání
Archiv

Lord Dagon je zahnán - dohrál jsem Oblivion

Po 74 hodinách a 45 minutách našeho času jsem dohrál tuhle skvělou boží a geniální hru. Stal jsem se Arch Mage, Knight Brother of Blades a Champion of Cyrodii. Zabil jsem 1016 bestií, prožil 4 dny ve vězení, ukradl 323 předmětů, koupil si 5 domů, jednoho koně a řekl 39 vtipů. A jaký to bylo?

Moc hezký. Hra je velmi hezká, užíval jsem nádherné exteriéry, sochy, zříceniny, dungeony. Vytvářel jsem nová kouzla, očarovával získané předměty. Když jsem byl unavený, šel jsem do vlastního domu, kde jsem se v klidu vyspal.(to, že mě jednou vzbudil podivnej magor v kápi, mě přivedlo málem infarkt ...).

Šel jsem cestou čistého mága. Začátek byl težší - připadal jsem si spíš jako Nekromant. Bez své zombie jsem měl problém přežít náročnější souboj. Ale na konci jsem si to opravdu užíval - to už můj Skeleton Champion sekal cokoliv, co mě ohrožovalo, a já jen dolaďoval detaily. Zvlášť bylo příjemné, že si všímali víc jeho než mě. (asi jim přišel z nás dvou ten nebezpečnější).

Co závěrem? Velmi hezká hra, které mě stále naplňuje úžasným dojmem. Ještě mít výkonnější hardware a bude prožitek dokonalý. No, abych jen nechválil, trochu by to chtělo doladit magickou knihu s kouzly. V seznamu ,kde je přes 140 kouzel, něco hledat bylo zbytečně nepraktické.

Tak to jsem já. A to je ON.

Pozn.: Pokud si chcete trochu nasát herní atmosféru, poslechněte si hudební ukázku hlavního motivu a hned potom Oficiální trailer(má to 84,3 MB). Jo, a kdybyste někdo chtěli taky utratit desítky hodin svého života doporučuju začít s tipy na Oblivion.bonusweb.cz.

Lopo

Aktuality | datum20.05.06 | 3903x | Poslat e-mailem

Diskuze:Lord Dagon je zahnán - dohrál jsem Oblivion

Články na podobné téma

Test pro skutečné pařany (vyšlo 13.01.07)
Heroes of Might&Magic V - první dojmy (vyšlo 06.06.06)
LAN Party (vyšlo 16.05.05)
Dohrál jsem Half-life 2 (vyšlo 16.01.05)
... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu