Hledání
Archiv
Další články z rubriky
Kontakt

Berušky a rok 2006 - zhodnocení

Každý rok mám náladu shrnout, co se zase přihodilo a u čeho jsme byli. Na druhou stranu je toho na beruškách méně a méně. Dokonce mi už někdo poradil ať to tady zavřu. Ale jestě ne, ještě to zkusíme...

První akce, která otevírá novou sezónu je již tradiční Aljašská pošta. I tentokrát jsme to zkusili a tentokrát s sebou vzali i Irču. A průběh ve zkratce? Zdenál chtěl brodit řeku, přes kterou vede obrovský most, Irča měla víc energie, než jsem si dokázal představit a 5km před cílem jsem hodil držku na ledu, protože jsem usnul za chůze. Joo a cíl byl v Líšnici, ale to už je vtipná historka jen pro znalé... ;-)

Zdenál jakožto nejstarší student pod sluncem, si zdatně užívá studia na FTVS. Daří se nám s katedrou kamarádit a tak vyrážíme na kurz "Jak se stavějí lanové překážky". Co to je? Takový trochu marketingový trik. Před zimou se v areálu všechny překážky bourají a na jaře je potřeba je zase postavit...
Moc jsme si to užili a krom získaného know-how jsme se potkali z neobvyklou partičkou, která si říká komínáři.

Obcas pouzijete hlavu, obcas je potreba poradny nastroj. Takto napinaji lana soudruzi ze SSSR.

Začátek května slavíme velkolepou svatbou. Ať žije Bára a Tomáš Mravo Třebičtí!

Novinářský kurz AČR má tentokrát zpoždění, ale jako už každoročně má na palubě někoho od nás. Tentokrát se angažuje Zdenál a pro velké zkušenosti získává velitelský post. Kurz má v oblibě i nejvyšší velení armády a tak to netrvá dlouho a účastníci mají vlastní bojové heslo. "Generál nás nemůže zlomit, může nás akorát nas.at!" A ti nejlepší dostali i medaili.
Já už jen roním slzu a marně vzpomínám na náš ročník '04.

Je to On? Ano, to jsou oni Na muuuuj poveeel

Červen je ve znamení stárnutí. Přes marnou snahu přesvědčit čas, že duší jsem stále nedozrál, třicítka mi zaklepala na rameno.

Fascinace moderními technologiemi mě vždy stála spoustu peněz a tak mi do sbírky přibyla nová hračka Nokia 770. Ucchhh, ochh, jéééé. Mám takový Internet v kapse. Čtu RSS, web a maily, prostě božíí. Jediné, co mi trochu kazí radost, je, že zrovna nedávno vyšla nová řada N800. Na rovinu nevím, jak dlouho budu ještě odolávat. ;-)

Letní dovolená přichází v podobě prázdninového kurzu FTVS. Jízda na kolech, lezení, koupání, orientace podle mapy (kde vidíte každý křoví) , k tomu nádherný místo v Jižních Čechách a samozřejmě minimálně stovka sportovně nadaných slečen. Dokážete si představit lepší dovolenou?

Na podzim pořádá Velký vůz zajímavou expedici na Ukrajinu. Poznávám kraj, kde se žije jinak, člověka, který nemůže být čert, protože neumí rychle říkat Brekeke. Už chápu, že voda je v horách důležitá a že každý vztah potřebuje trochu čerstvého vzduchu. Bylo tam moc hezky :o).

Listopad je již tradičně adrenalinový, protože přichází akce 88 hodin. Nám se ale tentokrát vůbec nedaří. Dva týdny před akcí nám odpadá Borek - naše morální i fyzická opora týmu. Máme sice zásoby jako mobilní prodejna podpůrných prostředků, ale to nic nemění na tom, že se nám nedaří navigovat a po 12ti hodinách opouštíme herní pole. Moc mě to mrzí, protože se na to rok těšíme, ale prostě se nám to nepovedlo.
Ještě jednou bych rád organizátorům poděkoval za skvělý námět akce a perfektní intro.

Ukazka moderniho outddor vybaveni. Goretexova bunda, fleesova kosile, vodoodpudiva cepice. Na zadech tlumok s Cordurou. 88 hodin 06 - Pred startem - je cas na posledni foto a Colu. Takhle po ranu ... Bloudime, bloudime, bloudime. Alespon uz vyslo slunicko... Tady nekde je ten checkpoint. (neni - jsme uplne blbe)

Konec roku je ve znamení kariérního posunu a tak se uzavírájí i moje výlevy v rubrice Z deníčku PM. Od 1. 1. je ze mě Marketingový on-line specialista, ale aby zůstala zachováná kontinuita, změnil jsem se z PM na klienta. A pocity? Úžasné...

Prosinec už po několikáté přináší Vánoční lezecké závody na Palmovce. Tentokát se mi zadaří a tak získávám zlato v rychlostním lezení a stříbro v lezení na obtížnost. Pod čarou je nutno zmínit, že letošní konkurence nebyla vysoká a v lezení na obtížnost jsem dopadl stejně jako 12ti letá Terezka.

A protože zase něco končí musí něco krásného začít, rád bych na tomto světě uvítal nejmladší pařanku v našem okolí. Jmenuje se Veronika a je to dcera Barbara a Květy, kterým jsme byli loni na svatbě. Ať se jí tady líbí ...

A samozřejmě nejen jí. Hodně úspěchů a trochu toho štěstíčka Vám v roce 2007 přeje.

Lopo

Přátelé | datum21.01.07 | 5725x | Poslat e-mailem

Diskuze:Berušky a rok 2006 - zhodnocení

Články na podobné téma

Berušky a rok 2005 - zhodnocení (vyšlo 10.01.06)
Berušky a rok 2005 - zhodnocení (vyšlo 10.01.06)
... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu