Hledání
Archiv
Další články z rubriky
Kontakt

Berušky a rok 2005 - zhodnocení

Každý rok mám náladu shrnout, co se zase přihodilo a u čeho jsme byli. Je super koukat se na ten archiv fotek a zavzpomínat si. Zpočátku jsem měl strach, že se nic nedělo, ale dopadlo do dobře.

Začátek je vyloženě optimistický Berušky končí. To je skoro jako Všichni jsou mrtví, že? Aktivně jsme přešli na jiný systém, nový hosting a po 14 dnech vyhořel disk... No nakonec se všechno doladilo, a snad kromě toho, že nám sem lezou lidi ze seznamu, jsme našli i neoficiální hymnu.

Duben je ve znamení Kurzu přežití pro novináře. Jsa duší investigativní žurnalista, snažím se tam znova dostat. Tentokrát je ale nutné projít příjmacím pohovorem a přestože jsem šlapal na kole jako na Závodě míru, zůstal jsem doma. Úspěch kamaráda ale taky potěší a tak přejeme aspoň Shpuntovi, aby si kurz užil se vším všudy ;-).

Začíná být venku teplo a tak využíváme nabídku Velkého vozu na výlet do Lanového cetra v Brně. Povím Vám, Benny je dobrý společník na cesty, ale musíte udržet od flašky, jinak se nezná...

Další období je ve znamení zbraní, které se nosí proklatě skrytě. Účastníme se kurzu agentury Aegis zaměrený na obrannou střelbu.

aegis-kurz-strelba-v-leze aegis-kurz-strelba-munice aegis-kurz-strelba-foto

zelany-klubovka-ipsc Nabité znalosti hned praktikujeme na střeleckých klubovkách. Nejprve u kamarádů z Rychlé roty a pak v Želanech.
Vrcholem střelecké sezóny je samozřejmě Hustorkův výlet do Ekvádoru, kde se stává Mistrem světa IPSC v kategorii junior. Jupíííí.


Zatím co já v té době dělám svůj největší projekt pro Ministerstvo zahraničních věcí. Projekt, který mi sebral nejen spoustu volného času ale i další motivaci pro projekty příští. Na druhou stranu výsledek je Nade všechna očekávání - vylisovali jsme 100 000 CDček a zatím z toho nebyl žádněj průser.

mzv-projekt-cd-3 mzv-projekt-cd-1 mzv-projekt-cd-2

Díky projektu jsem přišel o dvě dovolené, ale tu třetí jsem si nenechal ujít. Lakárie 2004 byla akcí roku a tak jsme se na volné pokračování Hvelgerm 2005 moc těšili. Očekávání trochu předčilo skutečnost, ale i tak jsem si v přátelském kruhu moc odpočinul. Na fotkách je to doufám vidět. A jak říká Mikuláš, příště méně pravidel a více hraní ...

V září nás Barbar potěšil svoji svatbou. Byla to pro mě první premiéra takéto události, a bylo to super. Zase se rád na nějakou podívám. (moji ne, ale to jste asi pochopili ;-)).

barbar-svatba-kveta-1 barbar-svatba-kveta-2

Na Palmovce přibyla nová stěna, které se říká příslovečně "bazén" a já si konečně ujasňuju, že mám opravdu strach z výšek.

palmovka-stena-bazen-1 palmovka-stena-bazen-2

Listopad je ve znamení adrenalinu. Kdo byl na 66 hodinách, určitě ví, že posun na 88 hodin určitě neznamená více pohodlí a zábavy. Letos už úplně novým týmem a po dlouhém boji se umísťujeme na pěkném 15. místě. (88 hodin - fotogalerie)

Konec roku ještě oživují Vánoční lezecké závody, kde Mravča potvrzuje své kvality a malá Terezka odrazuje nás všechny "důchodce" od dalšího snažení.

Stupne vitezu - zeny Stupne vitezu - muzi

Tak to je zase vše. Doufám, že přežijem i příští rok a bude zase o čem psát...

Lopo

Přátelé | datum10.01.06 | 6146x | Poslat e-mailem

Diskuze:Berušky a rok 2005 - zhodnocení

Články na podobné téma

Berušky a rok 2006 - zhodnocení (vyšlo 21.01.07)
... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu