Hledání
Archiv
Další články z rubriky
Kontakt

Krutá pravda o moderní ženě

V moderní době žijí moderní muži, moderní ženy a moderní děti. Ovšem tato moderní individua nemusí tvořit moderní rodinu. Ve skutečnosti ji tvoří většinou jen jeden moderní jedinec a moderní děti. Proč tomu tak je?

Moderní muž je pohledný, úspěšný a ambiciózní. Moderní žena je však také pohledná, úspěšná a ambiciózní. A dva pohlední, úspěšní a ambiciózní jedinci jsou vzájemnými soky v boji o to, kdo je pohlednější, úspěšnější a ambicióznější. Tento souboj samozřejmě vyhrávají ženy, protože jsou zároveň i citlivé a inteligentní. Inteligence vždy vyhrává nad mužskou živočišnou energií a prudkostí. To ale muži velmi těžce nesou. Právě proto vymýšlejí mstivé plány, jak potopit každého, kdo je v něčem lepší než oni. Tak třeba vymýšlejí zavádějící vtipy o blondýnách, protože jsou pohlednější než muži.

Ale zamysleme se nad tím, zda ženy muže vůbec potřebují? Moderní žena je dost hezká na to, aby vedle sebe potřebovala nějakého frajera, co bude poutat pozornost. Svou krásou to zvládne sama. Moderní žena vydělává dost na to, aby se musela stát privátní prostitutkou svého manžela. Vydělává dokonce tolik, že si sama může dovolit platit společnost. Ale díky své kráse a okouzlující inteligenci to samozřejmě nepotřebuje. Moderní žena je dost samostatná na to, aby potřebovala někoho, kdo se o ni bude starat.

Moderní žena je prostě dokonalá. Muži u ní mají šanci jedině tehdy, má-li žena chuť na sex nebo ve chvílích slabosti, kdy je přepadena touhou po mateřství. A co je to vlastně muž? Jen živý mazlíček na hraní.....

-had-

Hadí bláznění | datum26.11.04 | 4290x | Poslat e-mailem

Diskuze:Krutá pravda o moderní ženě

... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu