Diskuse
Hledání

Nepřihlášený uživatel

Diskuze:Psychologický průzkum 

Jméno: e-mail:
Nadpis příspěvku:
Vlastní text:Používat HTML?

Re: zverejneni dotazniku (Anička, 16.05.04 17:26)

Dobrý den Caspere, mňo, moc ráda bych využila tvé ochoty. Byl bys tak hodný a dal mi svou emailovou adresu, že bych ti poslala ten dotáznik atřeby kdybys měl čas tak by ho vyplnil a poslal mi ho zpět? Jo? Šlo by to? Moc děkuji ať tak či tak :) měj se moc hezky!
A.

Re: palacinkoparty (Hellena, 12.05.04 23:51)

deeekuju :). ja jsem to anicce psala jeste mailem, tak ted to je posichrovany :)

Re: dalsi externi ucastnik (Ann, 12.05.04 13:05)

to je milé že se tak biješ za ženskou emancipaci a femininní tvary slov   přiznávám, že na to zdaleka tak nehledím jako ty (a dodnes se ve mě sváří, kdože je ten chirurg ženského pohlaví - nevíš náhodou? zdá se mi že podle by to měla být chiruržka, podle vzoru psycholog-psycholožka... hm?)

no, a kdybych napsala - respondentky ženského pohlaví jsou vzácné - to by ses teprv povozil, což? tak papa

Re: palacinkoparty (Lopo, 11.05.04 15:54)

Poslu Anicce Tvuj mail, at Ti zbytecne nepribyva spamu.

palacinkoparty (Hellena, 11.05.04 15:48)

na palacinky bohuzel nedorazim, ale rikam to dostatecne dopredu, tak bych snad mohla dostat dotaznik emailem, ne? sim sim :). adresu mam hellena.k@ kdyztak...

Re: digitální verze JEST! (Lopo, 11.05.04 10:47)

Rozhodne nikomu nic neposilej. Nechci skoncit na brisnim z prezrani palacinkama. Az ten kdo nedorazi, dostane, kdyz bude hodne zadonit mail.

Re: dalsi externi ucastnik (Krizon IV., 11.05.04 10:36)

Hmm, respondenti zenskeho pohlavi jsou fakt rarita... Vetsinou jsou to respondentky...

digitální verze JEST! (Aňa, 11.05.04 10:18)

Milí vážení,

poptávala jsem se mezi spolužáky, jakpak to asi je s digitální verzí dotazníku a je-li případně možné ji vytvořit - a ukázalo se, že ta původní, ze které se dotazníky tiskly, není nijak nedostupná. Jak prosté

Takže:

DĚKUJI TOMU DOBRODINCI (KRIZOŇ?), který byl ochoten dotazník převést do formy přenositelné po internetu

A

PROSÍM TY OBĚTAVCE, KTEŘÍ SE NABÍDLI, ŽE "POKUD TO PŘIJDE MEJLEM, TAK TO VYPLNÍ", aby mi poslali svoje emailové adresy, a já jim dotazník rozešlu.

Bylo by mi líto, kdyby se touto novou informací něco změnilo na zítřejším palačinkovém dýchánku - přeci jen je to příležitost se vidět a najíst a tak...  No ne? 

Re: dalsi externi ucastnik (Aňa, 10.05.04 19:39)

Hellllenko děkuju za ochotu, přiznávám, že respondenti ženského pohlaví jsou úzkoprofilové zboží,a proto tě chytám za slovo. Byla-li bys tak hodná a poslala mi svou adresu (poštovní), s vděčností ti pošlu ten dotazník domů.

Momentálně je v procesu jeho digitalizace, ale zatím nevím, jesti to dopadne (jestli mi to schválí) a čas se krátí, proto bych raději využila tu klasickou kurýrsko službu.

Moc DĚKUJU

A.

Dalsi info (Lopo, 09.05.04 23:21)

Zdravim vas,

diky, ze jste projevili zajem pomoct Anicce s pruzkumem a tak bych Vam rad sdelil dalsi informace.
Testovani provedeme 12.5. 2004 od 19:00 ve vyzkumnem centru Peklo - Pod Lipami 58. Testovani odhadujeme na 60min, predpokladany konec party kolem 21:00 hod.

PROSIM rozmyslete si dany termin a CO nejdrive mi dejte jakkoliv vedet, zda dorazite a v jakem poctu. Kapacita neni neomezena a pokusim se sehnat dalsi lidi, aby kdyz uz se to smazi, tak at se to nemusi vyhazovat.

starší reakce >>
... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu