Diskuse
Hledání

Nepřihlášený uživatel

Diskuze:Během našeho výletu padla zmínka o výšlapu na Mont Blanc. Musím říct, že mě to zaujalo a rád bych to příští rok zorganizoval. Co vy na to? 

Jméno: e-mail:
Nadpis příspěvku:
Vlastní text:Používat HTML?

A takhle to zacina... (Troll, 12.03.04 11:31)

Boze, boze... a takhle to zacina. Proc si myslite, ze kazdy rok na Blancu zustane tolik lidi??? Prave proto, ze to kde kdo povazuje za podobnou turistiku jako vylezt na Snezku.:-( A ono to tak uplne neni...

Cepin, macky, sedak, ... to vsechno je vam na nic, kdyz s tim neumite zachazet! Lano nedava zadnou bezpecnost, to jen prenasi sily. To znamena, ze kdyz jeden z vas spadne do trhliny, na tom lane za nim pojedete VSICHNI! To co mi zajisti bezpecnost je ze vim, ze kdyz zhucim dolu, ostatni DOKAZI pad zastavit, udelat stand a vytahnout me. S vama bych se fakt na lano nenavazoval. Protoze by to bylo dost nebezpecny.:-(

Nehlede na to, ze spousta veci je pohodicka - dokud se neco neposere a v prvni rade musim mit jistotu, ze to zvladnu i potom (pocasi, zraneni, ...)

Kdyz jsem si nikdy nezkusil vytahnout partaka z trhliny a nebo zabrzdit cepinem pad na firnovem svahu, tak tam NELEZU!

Re: (Lopo, 13.07.03 15:23)

Ty bys opravdu chtela na MB? Mam pocit, ze to neni zadna sranda. :(. Nechci Te odradit, jen aby jsi vedela.

(Janina, 12.07.03 20:40)

Ja bych do toho sla taky

Re: PŘÍPRAVNÉ AKCE? (Ladzin, 02.06.03 08:59)

Snezka byla klicovou pripravnou akci.
Prece nepojedu na Mont Blanc, aniz bych predtim nebyl na Snezce ;-D

PŘÍPRAVNÉ AKCE? (Tokugawa, 02.06.03 07:20)

A jak vypadají takové přípravné akce? Výstup na Sněžku, která je o 600 metrů níž než Chamonix?

Jeďte aspoň na Dachstein.

Re: Taky bych se pridal (Lopo, 31.05.03 22:33)

Taky jsem slysel, ze je to tam opravdu husty. Dneska to byl opravdu jen vylet, ale dalsi akce by mohli ukazat, co v nas vlastne je. Zatim je to cely moc ve hvezdach, ale nejaky zajem zda se ze je, takze ma cenu tomu venovat cas...

Jen houst  a vetsi kapky.

Taky bych se pridal (Ladzin, 31.05.03 21:46)

Ale ne za kazdou cenu - uvidime co nam reknou pripravne akce :-)
Hodne me to laka, ale je fakt ze tam kazdej rok fura lidi zarve.

Re: šel bych do toho ( anonym, 30.05.03 11:14)

Hele nechce se ti obcas si jit zabehat, znam v okli jarova nejaky trasy :) uz jsem to zkousel ale samotnyho mne to nebavi ...

Toz taky (Vasa, 30.05.03 11:07)

Taky se pripojuji, ale apeluji na pripravu nejen fyzickou, ale i znalostni (hlavne pro ty, co moc po horach nechodi - tedy i me). Vsak uvidime ^___^

Re: šel bych do toho (Lopo, 30.05.03 02:03)

Tak to jsme stihli tak akorat - mas rok na pripravu :))).

:opo

starší reakce >>
... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu