Diskuse
Hledání

Nepřihlášený uživatel

Diskuze:Aljašská pošta 2004 

Jméno: e-mail:
Nadpis příspěvku:
Vlastní text:Používat HTML?

Re: Sraz 18:45 (Zdenál, 22.01.04 16:45)

KOlektivní jízdenku nechci - jedu na svou.

Elefantik vzkazuje (Lopo, 22.01.04 15:51)

Predpoved pocasi je velmi prizniva:
... ale ted na tech par dnu maj prijit poradny mrazy - v noci -12 - -16st. na horach az -20 :-)

Sraz 18:45 (Lopo, 22.01.04 14:28)

Vzhledem k tomu, ze nas bude jako psu, navrhuji zitra sraz 18:45 v hornim patre u baget. Bude nasledovat prepocitani, vyfoceni a nakup kolektivni jizdenky. Zkuste byt dochvilni nebo dejte alespon vedet, ze 100% prijdete.
Budeme mit pro vas prekvapeni.

Info pro prvochodce (Lopo, 22.01.04 11:42)

Vzhledem k tomu, ze Aljaska je narocna akce par postrehu:
- rozmyslete dobre co sebou - vsechno ponesete - ja beru malej batuzek,termosku s cajem,cyklospacak,nahradni ponozky, mozna tricko,
- obleceni - to asi vite - doporucuju preimpregnovat boty a ja osobne pribiram i navleky do snehu
- doporucuju celovku -
- hodi se mapa okoli - od orgousu bude sice okopirovana, ale turisticka ma spoustu prednosti
- jidlo - beru si cinu do vlaku a jinak se mi osvedcili tatranky, na 66hodinach smes orisku s rozinkama, do rezervy doporucuju hroznovej cukr nebo SEMTEX ci RedBull (co vam pomaha)-poslednich 6 km byva krusnych a vyplati se to.

Re: Jdu taky (Lopo, 19.01.04 16:48)

Myslim, ze pojedeme vsichni tim pozdejsim vlakem, takze muzeme uzit aspon skupinovou slevu.... nez nam teda ztuhne ten usmev v mra..;)

Re: Jdu taky (Dara, 19.01.04 16:33)

Myslím, že lidí, kterým to bude vyhovovat spíše tím druhým vlakem, nebude málo. Takže pak zadejte nějaký sraz, ať jedeme pohromadě a užijeme si ještě poslední srandu, než nám ztuhne úsměv v mrazivé tmě .

Re: Jdu taky (Zdenál, 19.01.04 15:37)

Super. Jsem rád, že jdeš.
Pozdní čas není problém. Já osobně taktéž přijedu až 23:11.

Re: Stranky (Flip, 19.01.04 15:09)

Chvála potěší, nicméně na větší formát to zatím moc není...při zvětšení už je dost patrné, že to není foceno ze stativu :o) Obvykle se jedná spíš o momentky než plánovanou akci, konkrétně při focení vodopádů čekali na cestičce zmrzlí a promočení kamarádi a kdybych vytáhla stativ, asi by mě do té vody rovnou hodili :o)

Jdu taky (Dara, 19.01.04 14:39)

Dlouho jsem váhala, zda jít, abych třeba nekazila mužskou jízdu, ale když jde Ranian, nemůžu chybět  . Věřím, že se Zdenál zasmál.

Ještě jedna věc: Možná se to už rozebíralo, ale pár lidí asi nestihne ten vlak kolem čtvrtý, tzn. budou muset dorazit až v těch 23:11. Je to nějaký problém, když je start ve 23:00? Případně nebylo by možné (Zdenále) to s organizátorama nějak probrat?

Stranky (Lami, 19.01.04 11:21)

Prisel jsem se podivat na diskuse a pri te prilezitosti jsem omknul tve stranky. Fotogalerie ziskala 100 bodu (vysvetlivka: to je opravdu hodne) :-)
Nejsem zadny fotograf, ale spis stoura, tak by me zajimalo - to fotis ze stativu? Hlavne na tech vodopadech je videt delsi doba expozice (ta voda vypada vyrazne lepe), ale ani s vetvickama v popredi neni hnuto - to by musel byt kumst.
...a neplanuje se zrizeni sekce wallpaperu? Nektere fotky si o to vazne rikaj :)

starší reakce >>
... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu