Diskuse
Hledání

Nepřihlášený uživatel

Diskuze:Složitost pravidel 

Jméno: e-mail:
Nadpis příspěvku:
Vlastní text:Používat HTML?


Vtip (Necron, 10.01.05 09:31)

A co vtip nerušit, ale jen snížit na tři stupně??? To by to počítání dost zjednodušilo. A trojka je takový hezký číslo. Byl by tedy možný vtip 1, vtip 2 a vtip 3. Proti vtipu 3 by fungovala jen kouzelná schopnost (SCHOPNOST APIA DEMINUM by ho snížila na vtip 2).
U kouzelníka by se sice musela zrušit tabulková schopnost vtip, protože se zkombením by se stal imunním na magii, ale to je jen dobře - jeho tabulkovou schopností by se stala magenergie, takže všechny karty postav by byly jednodušší o jeden sloupek. A kouzelník by měl dovednost, která by mu dala vtip 1 a navíc kouzlo na zvýšení vtipu (Demais Resista, což je mimochodem dost špatný zaklínadlo).
Jak ty dvě úrovně pojmenovat? Buď normárně ULTRA a FORTE, ale to nezní moc dobře. Nebo MEGA a GIGA, to je moc počítačový. Nebo něco a ARCI. Stejně by to možná chtělo přejmenovat úrovně vipu. Vtip 1, 2 a 3 je trošku složitý, protože si musím uvědomit, že vtip 2 znamená imunitu na normál a ULTRA. Lepší by bylo možná psát to vtip (ULTRA) nebo nějak tak.
Myslím že snížením vtipu na tři úrovně by se mohla slušně snížit rychlost růstu magů. Každá nestvůra by si taky lépe pamatovala svůj vtip. Magické příšery 1, vyloženě silně antimagické (golem, drak, nakombený čaroděj) 2 a ultimátní 3 (otázka, jestli je vůbec dávat do tažení - kouzelník v družině by musel mít onu SCHOPNOST APIA DEMINUM, aby si zahrál).

... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu