Diskuse
Hledání

Nepřihlášený uživatel

Diskuze:Počítačová hra jako nedílná součást informační společnosti 

Jméno: e-mail:
Nadpis příspěvku:
Vlastní text:Používat HTML?


que? (lopo, 05.01.05 09:09)

priznam se Radosti, ze zatim z toho moc chytry nejsem. Bud je to na me zatim priliz fylozoficke, nebo mam nejaky pomalejsi den.
Co takhle pro ty slabsi sepsat par JEDNODUCHYCH otazek a na ty by se odpovidalo...
Ad ekonomie prumyslu-koukal jsi na Bonusweb.cz?
ad software (ovladani) - tak tomu uz vubec nerozumim - vetsina zarizeni je hw charakteru, sw snad jen Ovladani hlasem, ju?

Re: (Mikuláš, 04.01.05 06:46)

No, myslím, že notebookový klitoris je pohrobek joy-sticků. Už ta podobnost v názvu... :) Ale to je vlastně hárdvér. Tak nic.
Při představení funguje obousměrná vazba mezi jevištěm a hledištěm. Divadlo bez hlediště není divadlo. Film bez publika je pořád film. o je a dlouhý poudání.

(Radost, 03.01.05 16:54)

teorie her je supr! to je přesně to co sháním, ta základní definice, a pokud existují nějaká skripta... paráda

divadlo:)taky jsem o tom přemýšlel, ale nakonec jsem si vybral film, ale není to konečné. Hlavně to mediální srovnání nebude tak důležité. Jak vypadá interaktivita u divadelní hry slovy divadelního vědce?
zajímaly by mě praktické informace - jako třeba jaký je ekonomický objem herního trhu nebo jaký software (ovládání) má očividnou inspiraci v nějaké počítačové hře...:-)

Divadlo :) (Mikuláš, 02.01.05 19:41)

Co počítačová hra a divadlo? Divadlo má jako médium mnohem výraznější míru interaktivity než film (který se dá leda vypnout/opustit). Filmy jsou otrava :)

Teorie (Necron, 29.12.04 12:39)

Kdyby jsi měl pak málo textu a chtěl tam něco naplácnout, tak bys moh napsat pár stran o teorii - co je to počítačová hra, jak jí definovat a tak. Jsou na to docela dobrý skripta Teorie her. Já bych Ti to přeložil z matematičtiny :)

<< novější reakce          
... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu