Diskuse
Hledání

Nepřihlášený uživatel

Diskuze:Poslední šance! 

Jméno: e-mail:
Nadpis příspěvku:
Vlastní text:Používat HTML?


Ta výhra je má !!! (Jana, 14.02.05 19:30)

Tak to tedy NE, vy všichi jste nemohli vyhrát, protože dnes jsem vyhrála já já já, jenom já! Dnes mi to došlo poštou. To číslo 275496 je pravdivé jen a jen pro mne a nikomu ho nedám! Vy všichni jste lháři, vymýšlíte si a chcete moji výhru!!! Já už jsem za posledních pár let vyhrála několik miliónů a už jsem je stačila i rozfofrovat. Vždyť jsem žena! A to telefonní číslo 906600700 si dnes pronajímám pro sebe a budu volat jen já já já, jenom já, abych zase vyhrála těch usmolených 400000,-Kč. Můj šťastný den byl 9.prosinec ve 14:30 hod. a velmi mne mrzí, že už jsem tehdy nevolala, protože jsem mohla na vánoce pořídit rodině ty nejlepší dárky!!!
No nic, ale teď vážně! Docela mne to už také obtěžuje a protože na zásilce byly uvedeny kompletní údaje o mé osobě, tak mne zaráží, odkud ta slavná firma moji přesnou adresu zná! Dle mého názoru pravděpodobně někdo naplňuje skutkovou podstatu trestného činu! Ta firma někde UKRADLA moje data, nebo spíše některý subjekt, kterému jsem je poskytla, je PRODAL těm, co mi chtějí teď vyplatit 400000,-Kč (hahaha). Čemu se vlastně divím? Vždyť v naší republice (banánové) je nyní vše možné! Když kradeš málo, chytí Tě a odsoudí! Když kradeš ve velkém, dostaneš pak významný post a nemusíš nic vracet, dluhy zaplatí stát. Tak vlastně proč se neživit tím, že budu nabízet velké výhry? Vždyť budu jen chtít, ať si lidé o ty peníze zavolalí a já už jim je pak předám. Přece jim nebudu volat sám, abych neměl vysoké náklady! Už jsem dost vynaložil na vytištění výherních oznámení!!! Jak skvělý nápad!!! Vždyť oni jsou to lidumilové!
A teď zostra! Když budete mít někdo nějakou informaci, která ty PARCHANTY pomůže vypátrat, hoďte to sem. Časem můžeme domluvit nějaký protitah.

... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu