Diskuse
Hledání

Nepřihlášený uživatel

Diskuze:Pravda 2003 - kritika 

Jméno: e-mail:
Nadpis příspěvku:
Vlastní text:Používat HTML?


(Gendrim, 14.09.03 22:15)

Vážím si vašich názorů a děkuju vám za ně. Chápu totiž, že je sem předkládáte proto, aby Pravda příště byla lepší (pokud ovšem bude, protože ne každý má sílu dělat akci těchto rozměrů jen proto, aby mu nejlepší přátelé potom vyčíslili, jak byla ubohá).


Důležité je pochopit, že význam Vlčkova a mého přízpěvku nebyl v tom, co bylo v článku napsáno. Šlo o to, jak a kde to bylo napsáno.
Vídali jsme se s Lopem dost často na to, aby mi do očí mohl říct svůj názor na letošní Pravdu. Dokonce jsme tímto tématem strávili několik hodin a tehdy se Lopo nevyjádřil nijak záporně. Proč, to je otázka jeho svědomí.

Dát veřejně na net kritiku tohoto rázu může pouze velký nepřítel, nebo zakomplexovaný egoista, který potřebuje, aby jej někdo obdivoval za tak "statečně řečené" názory.

Pokud snad měl být článek předmětem diskuse, mohl být napsán do pravdovské diskuse. Možná by bývalo bylo fér, kdyby o obsahu článku nejdříve autor pohovořil s námi.

Nechci a nebudu se zde vyjadřovat k jednotlivým problematikám, jen jsem vám chtěla vysvětlit naši reakci. Pokud by někdo měl zájem si o Pravdě zpětně pohovořit, jsem tomu otevřena. Dokonce jsme plánovali jakousi after party, takže vám dám případně vědět.

... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu