Diskuse
Hledání

Nepřihlášený uživatel

Diskuze:Pravda 2003 - kritika 

Jméno: e-mail:
Nadpis příspěvku:
Vlastní text:Používat HTML?


tak to jdi do prdele Lopo (wolfik, 12.09.03 22:14)

Už s tebou nehodlám polemizovat o tom, co hráče baví a co ne, jestli se jim líbily noční questy nebo ty denní. Už s tebou asi vůbec o Pravdě nehodlám polemizovat. Dost mě mrzí, že tvůj subjektivní názor je takhle negativní. Přál jsem si, aby se tam všichni bavili. Tohle je fakt síla. Ač, přiznej si to, jsi na přípravě udělal téměř HOVNO, odvažuješ se tu odsuzovat a posuzovat, co jsme mohli udělat lépe. Ano, neběželo vše jak jsme chtěli. Ne, nemusel ses vyčerpávat, nemusel jsi chodit na noční questy!!! Ano, hra se protahovala, ne, cechy se vám tam nevešly, nezvládli jste ani hráčům vysvětlit pravidla "fatalu".

Někde tady v tom článku se fláká velkej mindrák a na ten si dej pozor, začni s ním něco dělat. Nečekal jsem za letošní Pravdu ovace ani dopis chvály, stačilo by jenom neurážet tu dobrou myšlenku a desítky člověkohodin všech, kteří na Pravdu nesrali a snažili se ze všech sil.

Tento komentář píšu v návalu lítosti smíšené se zlosti, ale na všem, co jsem napsal, trvám. Ještě si neodpustím jednu "moudrou větu": Po bitvě je každý generál!

PS: ještě jednou: di do prdele. Hm bane, to už by bylo trapný, na to PS zapomeň pls!

... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu