Hledání
Archiv
Další články z rubriky
Kontakt

Den rekordů a kuriozit v Praze

Ještě než jsem odjel na kurz do Vyškova, stavili jsme se s Andrejem a Sáhibem v lanovém centru na Vysočanské. Den otevřených dveří nás zlákal a rozhodně to stálo za to.

Pivní babylón

První atrakce, která nás po vstupu upoutala, byl pokus o překonání rekordu ve stavbě beden na sebe. S tím, že nejen, že ty basy stavíte, ale zároveň po nich i šplháte. Aktuální rekord byl 30 beden a vyfocený špunt se zrovna pokoušel ho zdolat. Od 25 bedny ho začali všichni tak podporovat, že jsme se dočkali úžasné stavby o 34 kusech. Malému Honzovi bylo 12 roků.

Lanove centrum Lanove centrum Lanove centrum

Lanove centrum

Kladiny pro dva

S Andrejem jsme samozřejmě neodolali a vyzkoušeli oblíbené kladiny. Jak asi všichni chápou, celé to visí v 10m na dvou ocelových lanech. Dá se na tom obstojně nohama stát a držet(?), držet se můžete maximálně kolegy. ;-)

Lanove centrum Lanove centrum

Lanove centrum

Tramvaj

I Sáhiba jsme přesvědčili, že by si mohl něco vyzkoušet a tak si vybral překážku, které se říká Tramvaj. Šlo mu to jako po másle - když někdo má rozpětí přes tři metry, tak jde všechno v pohodě... :)

Lanove centrum Lanove centrum

Lyžujeme ve třech

Disciplína spíše pro děti nás samozřejmě lákala a tak jsme neváhali. Mnoo, bylo to těžší než jsme čekali a čas 2:20 nás příliž neuspokojil. Rekord byl 56s, nejhorší 8min.

Lanove centrum

Bejčení na laně

Před odchodem jsme se vzájemně vyhecovali a zkusili na pohled triviální atrakci. Dvojitá kladka, dlouhé lano a spousta unavených rukou. Rekord prý držel nějaký tatínek s 56s. Byl jsem ochoten obětovat tělo a přesto, že jsem málem duši vypustil, dostal jsem se na 1:08. Už asi stárnu. Neříkal jsi Sáhibe, že když to nestihneš pod dvě minuty, tak začneš chodit do posilovny?

Lanove centrum Lanove centrum

Ještě jedno foto s největší konvicí na světě a šupky dupky na Historickou tancovačku.

Lanove centrum

Lopo

Výlety | datum28.04.04 | 4421x | Poslat e-mailem

Diskuze:Den rekordů a kuriozit v Praze

Články na podobné téma

Víkend v lanovém centru (vyšlo 09.05.05)
Víkend v lanovém centru (vyšlo 09.05.05)
... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu