Hledání
Archiv
Další články z rubriky
Kontakt

Expedice Přežití PARAGUAY 2003/2004

expediční cesta po Paraguayi

 

Expedice Přežití PARAGUAY 2003/2004

Jedná se o přípravu expediční cesty po Paraguayi, která bude součástí uceleného projektu "Expedice přežití v zemích celého světa", jejichž výběr přihlíží k tomu, aby bylo možné představit vznik a efektivní řešení krizových situací (za použití minimálních prostředků), do kterých se jedinec nebo skupina osob může v přírodě dostat. Součástí tohoto projektu je i testování různého vhodného vybavení a materiálu.

Tento projekt má přímou podporu vlády a honorárního konzula Republiky Paraguay.

Realizační tým nabízí možnost výběrového komerčního připojení k Expedici pro maximálně 3 x 10 osob. Členové “komerčního týmu” se Expedice mohou zúčastnit pouze na vlastní nebezpečí a náklady. Expedice je fyzicky i psychicky náročná a bude probíhat v náročném sub-tropickém klimatickém prostředí a terénu. Proto doporučujeme pečlivě zvážit svůj zdravotní stav a reálné schopnosti vyrovnat se se zátěžovou či krizovou situací. V případě nouzové situace bude dotyčnému nešťastníkovi poskytnuta maximální možná pomoc, ale v žádném případě se kvůli případným problémům jedince nebude měnit nebo rušit program a plán Expedice.

Realizační tým pro “členy komerčního týmu” zajistí za své nákladové ceny dopravu, podporu (ubytování, dopravní prostředky – letadla, koně, kánoe, průvodce – budou se střídat členové realizačního týmu a místní lovci či pověření vládní pracovníci, medicínskou podporu) a velmi zajímavý a dobrodružný program kombinující poznání každodenního drsného života domorodců, základního výcviku v survivalu a zákulisí lokace, přípravy a natáčení filmu. V případě zájmu můžeme i zprostředkovat nákup outdoorového expedičního oblečení za nákladové ceny.

Termíny pro připojení k Expedici jsou tři. Předběžný odlet vždy v polovině listopadu, prosince 2003 a ledna 2004. Doba pobytu 25-30 dní, bude konkrétně upřesněna dle letenek. Fakultativně je možné zajistit navazující libovolný individuální program v Brazílii.

Vážným zájemcům budou upřesněny konkrétní podmínky (vízové, dopravní, ubytovací a stravovací náklady, doporučené vybavení…) při osobním výběrovém setkání. Nezbytným předpokladem pro účast je věk nad 18 let, spolehlivá schopnost plavat a dokázat se o sebe postarat během měsíčního pobytu v neznámém prostředí a divočině. EXPEDICE znamená, že se nejedná o turistický zájezd ani skautský tábor a každý bude zodpovědný především sám za sebe.

Za cenu průměrně exotické dovolené tímto nabízíme několika motivovaným ženám a mužům ojedinělou možnost zažít “poslední” opravdové dobrodružství, překvapivé poznání sama sebe, získání schopností a znalostí potřebných pro přežití v prostředí pampy, hor a divokých řek a možná i pár opravdových přátel na celý život, se kterými můžete sdílet nejen mimořádné zážitky, ale možná i následky…… J Ulovíte a ochutnáte jedovatého hada, krokodýla a okusíte další lahůdky jako třeba sarančata, červy nebo pravý kovbojský steak. Několik dní strávíte v sedle koně po boku nefalšovaných honáků dobytka. Na kánoi proplujete do míst, kde pádlo bělocha ještě nespočinulo. Mnohokrát budete proklínat den, kdy jste se rozhodli připojit k nám…..ale nikdy na to nezapomenete….a jednou možná něco z toho zachrání život vám nebo někomu ve vašem okolí……

S námi si na objevitele a průzkumníky hrát nebudete. S námi se jimi skutečně stanete!

Paraguay je vnitrozemský stát v Jižní Americe, obklopený Brazílií, Argentinou a Bolívií. Je to unikát se šesti opravdovými silnicemi, kouskem nefunkční železnice, čtyřmi velkými řekami a s obrovským, civilizací téměř nedotčeným územím plným exotické zvěře a rostlin. My víme, proč jsme si vybrali právě tuto lokalitu!!!

 

P.S. !!! Pro zájemce o expedice Paraguay je povinná účast na některé z expedic Dunajská delta či Rakouské Alpy . Bude psychologickým a fyzickým testem žadatele o účast v extrémně náročné expedici Paraguay!!!

Zdenal

Outdoor, survival | datum13.05.03 | 1287x | Poslat e-mailem

Diskuze:Je ten Zdenál úplnej blázen, nebo si všichni říkáme, že už jsme na to moc staří? Přidáte se?

... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu