Hledání
Archiv
Další články z rubriky
Kontakt

Dunajská delta - loučení

Nedbaje rad chytřejších jsme opustili naše kancelářská povolání a jedeme na Deltu se učit přežívat. Co k tomu předchází a jak to vypadá těsně před odjezdem?

Zdenál se strašně těší, už se vidí, jak chytá ryby, smaží červi či okusuje svého prvního hada. Já jsem materialista a většinu těhle věcí jsem ještě ani nedělal. První dny počítám s bíložravou stravou. Mám s sebou věcí, že si připadám, jak bordel na kolečkách.

Optimalizoval jsem, jak to šlo, ale i tak: mám nějaká trička, spodky, ponožky, maskáče, ešák, foťák, boty navíc, spacák, krém na opalování, sůl (;-)), epesní kloubok(Indy J. hadra) s moskytiérou,nouzová strava (prý na cestu vlakem zpět :(), plastan, celtu a nějakej špagát a zapomněl jsem na karty.+ 100 euro a pass

Co nemám? Snad nic podstatného, ještě musím sehnat podběrák, sluneční brýle, sak na ryby , a houpací síť (je 15:59 pátek).

Včera mi volal vedoucí výpravy a motivoval mě. Co mám brát, co nemám, že přicházejí bouře a poryvy větru. Začalo mě to konečně lákat. Musím říct, že adrenalin dělá se mnou divy (i teď píšu pěkně pod tlakem, neboť mám mínus 30 minut čas :(). Opravdu se moc těším a jsem hlavně strašně zvědavej.

Odjíždíme dnes 23:30 vlakem směr Bukurešť. Je nás 5. V poslední době jsem byl hodný a tak se chci i vrátit ;-). Měřím 181cm, vážím 74 kg - vážil jsem se minulou neděli přesně kvůli tomu abych věděl jestli zhubnu. Zdenál sice tvrdí, že z kobylek se tloustne, ale já mu nevěřím. Jsem takový trochu nevěřící Tomáš, ale o tom ten výlet vlastně je.

Mějte se tu fajn a myslete na nás.

Odjíždíme dnes, můžete mi napsat.

Lopo

Outdoor, survival | datum27.06.03 | 2807x | Poslat e-mailem

Články na podobné téma

Dunajská delta 4. - Krize (vyšlo 08.08.03)
Dunajská delta 3. (vyšlo 30.07.03)
Dunajská delta 2.- První dny (vyšlo 20.07.03)
Dunajská delta 1.- Cestování (vyšlo 13.07.03)
Kurz přežití pro novináře 2006 (vyšlo 15.02.06)
... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu