Hledání
Archiv
Další články z rubriky
Kontakt

66 hodin-pozvánka

Tří denní akce na Vysočiněve stylu přežití.

*** 66 HODIN ***

Londýn, 1942

Agenti spojenecké tajné služby dešifrovali komunikaci německé kontrarozvědky, která ukazuje na existenci tajné laboratoře nacházející se na území Protektorátu Čechy a Morava, v oblasti zvané Vysočina. Tato laboratoř se specializuje na vývoj nových druhů velmi nebezpečných zbraní. Ze získaných informací vyplývá, že vývoj postoupil již velmi daleko. Je nezbytné za jakoukoliv cenu získat bližší informace, aby bylo možné přijmout potřebná opatření. Bez těchto informací hrozí velké ztráty jak ve vojenském, tak civilním sektoru! Nebezpečnost a účinnost těchto zbraní může mít v případě hromadného nasazení pro spojenecké síly fatální důsledky!

Vaše kvality zpravodajského důstojníka jsou známy a vzhledem k důležitosti operace jsme se rozhodli vybrat právě Vás. Budete vysazen na území Vysočiny s úkolem lokalizovat polohu laboratoře a získat maximum informací o nových zbraních. Jedná se o velmi náročný a nebezpečný úkol. Laboratoř je dobře utajena a z oblasti je hlášena zvýšená aktivita německé tajné policie. K laboratoři je nutné proniknout za každou cenu! Počítejte s nejtěžšími podmínkami, náročnými přesuny a úkoly a stálým pronásledováním. Úkol musí být splněn do 66-ti hodin od výsadku!

Operace bude zahájena 14.11. v noci. Je nutné kompletní vybavení a jídlo pro tři dny a noci, neboť v nepřátelském terénu není možné s jistotou zabezpečit jakékoliv zásobování. V těchto náročných podmínkách musíte být schopen operovat po celou dobu akce osaměle nebo v malé skupině, bez dalšího zajištění. Předpokládá se aktivita ve dne i v noci. Přesné informace týkající se speciálního vybavení a místa odletu obdržíte přibližně 7 dní před akcí.

Pamatujte že na vašem úspěchu záleží osud mnoha dalších lidí!

Odvahu a čest!

Orgán pro zvláštní operace

Velitelství

*** Organizační informace ***

Ačkoliv je akce vojensky motivovaná, není militantně zaměřená. Cílem je vyzkoušet si, co skutečně prožívali parašutisté vysazení v neznámém terénu. Nebudou používány žádné zbraně či makety zbraní.

Přihlásit se může osoba starší 18 let, akce je na vlastní nebezpečí. Je zvládnutelná pro fyzicky i psychicky průměrně zdatného člověka. Na akci není možné přihlásit se jako skupina, operovat budete samostatně nebo v neznámém týmu. V případě nejasností, problémů a dotazů kontaktujte Honzu (tel. 605 807140, e-mail: honza@logout.cz)

 

Poplatek za akci je 450,- Kč. Částku, která zahrnuje organizační náklady (nezahrnuje tedy stravování, dopravu apod.) uhraďte na účet č. 159453298, kód banky 0600, variabilní symbol: datum narození ve formátu DDMMRRRR. Počet míst na akci je omezen! Obecně postupujeme systémem ”kdo dřív zaplatí, má přednost". Pokud je to možné, prosíme o zaplacení do pátku 7. listopadu. V případě odhlášení po zaplacení máme tyto storno poplatky: do sedmi dnů před akcí vracíme 50% ceny, potom zaplacená suma propadá.

*** Tričko ***

Je možné objednat originální tričko s logem akce, velikost S, M, L, XL nebo XXL, cena 100,- Kč. V případě vašeho zájmu o tričko pošlete vaše jméno a požadovanou velikost nejpozději do 5.11. na e-mail: h0nza@logout.cz, předmět “tričko 66h“. Částku 100,- Kč uhraďte společně s poplatkem za akci. Tričko není možné objednat později či zakoupit na místě, možnost objednání je pouze pro účastníky a organizátory akce.

Na tvou účast se těší Robin, Žíža, Honza, Milan, Zbyšek, Čika, Danka a Petr!

Akci pořádá občanské sdružení pro rozvoj osobnosti Velký vůz

Senovážné náměstí 24, 116 47 Praha 1, t. 777189183

e-mail: kancelar@velkyvuz.cz, www.velkyvuz.cz

Číslo registrace u MV ČR: VS/1 – 1/ 42943/ 00-R, IČO: 70941882

Zdenal

Outdoor, survival | datum04.11.03 | 3859x | Poslat e-mailem

Diskuze:66 hodin

Články na podobné téma

66 hodin - dopis (vyšlo 13.12.03)
Zážitky z 66 hodin (vyšlo 27.11.03)
66 hodin dlouhej příběh (vyšlo 25.11.03)
66 hodin - Online zpravodajství (vyšlo 24.11.03)
Pozvánka: Ecce homo - 16. - 19. 10. 2008 (vyšlo 01.10.08)
... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu