Hledání
Archiv
Další články z rubriky
Kontakt

Kalendář akcí - návod

Díky Lamimu můžeme na Berušce používat kalendář akcí. No a kdyby jste chtěli vědět jak se s tím pracuje, tak tady je krátký návod.

Beruščin kalendář

K čemu to je?

Pořád se kolem nás něco děje. Překvapivě ještě existují lidé, které to zajímá a tak bychom rádi měli takovéto informace na jednom místě. Nejen, že zde máme přehled těchto akcí, ale lidé se na ně mohou i "přihlásit" a tak může zakladatel získat hrubou představu o tom, s kým může počítat.

Rozhodně očekávám, že se v kalendáři objeví občas nějaké to kino, výlet, koncert či přežívačská akce. Nestyďte se a vkládejte.

Přehled akcí

(Seznam akcí)

Tady je vidět seznam všech zadaných akcí, základní info a seznam lidí na ně přihlášených. Zobrazují se jen akce, které nejsou tzv. blokované.

  • Pokud jste autorem akce, můžete změnit veškeré informace o akci.
  • Pokud máte u nás registraci a jste přihlášen, můžete se k akci připojit.

Vytvoření a editace akce

(Nová akce)

To snad zvládne každý, kdo umí trochu číst. Vyplňte, co nejrozumněji, ať to ostatní pochopí. Novou akci může založit jen přihlášený uživatel.

blokovaná: to znamená něco jako smazaná

Přihlášení na akci

Tady je, jak už jsem uvedl na začátku, potřeba být přihlášen na naše stránky. Já vím, je to opruz, ale věřte mi, že stačí jednou investovat ten čas, vytvořit si registraci a pak už je všechno jednodušší. Opravdu jsme nenašli jiné jednoduché řešení, jak umožnit lidem, aby se mohli připojit a aby to bylo aspoň trochu zabezpečené.

Stačí vybrat jistotu s jakou se zúčastníte, doplnit počet lidí, které zastupujete, případně krátkou poznámku a je to :o)

Máte tam spoustu chyb a vůbec se mi to nelíbí

Konstruktivní kritiku oceníme, leč buďte trochu tolerantní. Testovací provoz pojede do konce ledna a tak připomínky typu tady by to chtělo vložit prázdný řádek, necháme až na záveřečné úpravy. Teď spíše oceníme, když nám řeknete, co tomu vyloženě chybí, případně co by to ještě mohlo umět. (když to všechno obhájíte, dostanete redaktorský účet a můžete si to doprgat sami ;-))

Poděkování

Ještě jednou díky Lamimu, že s tím pohnul a doufám, že aspoň užijem.

Lopo

Akce M&M | datum18.01.04 | 1378x | Poslat e-mailem

Diskuze:Kalendář akcí - návod

Jméno: e-mail:
Nadpis příspěvku:
Vlastní text:Používat HTML?


... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu