Hledání
Archiv
Další články z rubriky
Kontakt

Jarní LAN party - fotogalerie

Jak vypadala první letošní a kdoví, že možná poslední LAN party v Berouně?

Jak to tak bývá, pařili jsme o sto šest. Teda až jsme se sešli, protože zpočátku nás bylo dost málo. Někteří dojeli až pozdě v noci, někteří o den později a tak dál.
Jakou jsme potkali sněhovou vánici na dálnici nebudu ani rozmazávat - Meigr nadával až se nám za autem zelenalo a potkat někde cestou silničáře, tak ho asi ...

Nevím jestli pořádný hry se přestaly dělat, ale došli jsme k tomu, že není co pařit. Zkoušeli jsme nějaké novinky jako American Army, historie jako AVP, ale stejně jsme nejvíc času strávili u Natural Selection a Day of Defeat. Další v pořadí byly už jen Warcraftový věže a snad Starcraft či Q3.
No nezapomněli jsme ani na Serious Sam2. Kooperativní hra se zapnutým friendlyfirem byla hned o něco pikantější... No, zvláště když jsme dostali raketomety ;-) Objevem pařby bylo NS - Combat. Je to velmi hratelná modifikace a je vidět, jak se dá udělat pěknej týmovej deathmatch.

Nevím jak ostatní, ale kdybych měl takovou pracovní morálku jako pařící, tak už mám milióny. Chodil jsem spát od 3:00 - 4:00 a vstával o půl deváté. Samozřejmě jsme stihli prubnout střelnici - no, na to, že mám Glocka už 3 roky, bych se měl už konečně dát na házení a nebo lehkou atletiku... Taky jsme malinko zakalili ;-) a přitom ještě stačili poblahopřát paní Burkeové k narozeninám.

Prostě LANparty jak má být. Diskutovali jsme ze Seržou o dalších plánech a asi bude potřeba si ujasnit, jak dál. Je už z toho trochu unavenej a začíná to upadat. Jak morálka tak náplň atd. No uvidíme, třeba si toho, že někomu 5 dní spíme v jeho postýlce, jíme z jeho mističky, začneme zase vážit.

LAN Party 03/04 LAN Party 03/04 LAN Party 03/04
LAN Party 03/04 LAN Party 03/04
LAN Party 03/04 LAN Party 03/04
LAN Party 03/04 LAN Party 03/04

A zatímco ostatní paří, Irča vše bedlivě sleduje a raduje se s námi... ;-) Dobrou noc, strýčku Fido ...

LAN Party 03/04

Lopo

Akce M&M | datum08.03.04 | 3591x | Poslat e-mailem

Diskuze:Jarní LAN party - fotogalerie

Články na podobné téma

1. LAN Party v Hradci (vyšlo 18.07.06)
LAN Party (vyšlo 16.05.05)
LAN Party (vyšlo 12.05.05)
Otvírání střelecké sezóny - fotogalerie (vyšlo 15.03.04)
... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu