Hledání
Archiv
Další články z rubriky
Kontakt

Akce za rok 2003 - zúčtování

Rok nám pomalu končí a mě napadlo, že by možná nebylo špatné trochu zavzpomínat, co jsme za ten minulý vlastně stihli. Případně aspoň to, o čem jsme stačili i něco napsat, nebo k tomu máme aspoň pár fotek.

Takže fanfáry a hurá na začátek roku. No Beruščin deníček jsme začali psát někdy v březnu, takže naše první návštěva je u stavění Iglů v Orlických horách. Je opravdu z podivem, že jsme jej vůbec postavili, protože pokud údaje nelžou, fotky nesou datum 3.3.2003. Byl to můj první článek a měl dokonce i druhý díl.

A to už přichází jaro a začínají dřevárny. Dostává se nám do ruky pozvánka na Jedinou cestu a tak téměř neváháváme. Společně si to s Vlčounem a Zdenálem užíváme, ale kromě pár výjimek, úplně nadšeni taky nejsme.

Začátkem května pořádá tým Haničky, Radostě a Mikuláše velmi povedené Hry bez hranic. Zastupujeme Řecko a na hlavu porážíme tu proradnou Čínu. Článek nikdy nevyšel a je to moc škola, protože to byla výborná akce. Tak aspoň pár fotek.


Co jsme delali cely rok Co jsme delali cely rok Co jsme delali cely rok

Ještě v květnu vyrážíme na bitvu motivovanou Pánen Prstenů. Vtírám se mezi Šatrhaje, kteří se chovají jako staří mazáci a berou tyhle akce už trochu po svém. Takže vlastní bečka s sebou, suchý led na chlazení, nanuky apod. Prostě akce pro sebe. Převlečen za jednoho z nich se dokonce účastníme turnaje pětic. Končíme s pěkným druhým místem.


Co jsme delali cely rokCo jsme delali cely rokCo jsme delali cely rok

Koncem května přichází nečekaný nápad, podívat se na nejvyšší horu naší vlasti. Neleníme a vyrážíme na rodinný výlet. A pár mých vzpomínek? Od té doby nemůžu Vášovi zapomenout jeho přístup ke kolektivu, Lamiho Kája už asi ví jaký bačkůrky se berou na výstup no a Andrej si bude pamatovat, že mikina s sebou, se vždycky hodí.

A už jsme v červnu. Začíná být teplo a tak vyrážíme na vodu. Vltavu už máme zmáklou a tak vyrážíme v trochu jiné sestavě. Lami si zkouší jak je na tom po delší době s fyzičkou, Max přináší neotřelý humor do naší společnosti.

Přelom června a července patří naší největší akci. Přihlašujeme se na přežití v Dunajské Deltě. V celku nevíme, co nás čeká a tak se pro jistotu loučím s okolím. Jak to tam vypadalo rozhodně doporučuju přečíst, určitě se dozvíte, jak se cestuje do Rumunska, jak se snídá v Deltě, proč jsou žáby delikatesy a jak to vypadá, když je člověk na prahu svých sil. O tom, že nás na závěr okradli, článek ještě nevnikl, ale mám ho pořád v deníku.

V srpnu se vracíme zpátky na zem, abychom mohli stoupat vzhůru a rovnat se ptákům. No prostě jsme se rozhodli, že si uděláme paravýcvik. Rychlokurs létání máme za sebou a hurá na první dva seskoky. Výšek se bojím pořád, ale zjistil jsem, že u skákání z 1300m je to už úplně jedno. I moje velmi bujná fantazie si nedokáže představit, jak by to vlastně vypadalo, kdyby se něco nepovedlo ...

Konec prázdnin je již každoročně (na rovinu vám povím, že nevím kolikáté opakování to už bylo) věnován největšímu Gawainu - Světu Pravdy. Nedbám rad moudřejších a pouštím si pusu na špacír a sepisuju svoje připomínky. No přečtěte si diskusi a pochopíte. Ránu, kterou jsem tímto otevřel, do dneška čas nezahojil. :-(. A afterparty bude taky asi až příští rok.

Ochlazuje se, přichází podzim a tak Zdenál svolává na podzimní Vltavu. Špunt dělá tu chybu, že se k nám přidává a stává se tak nejoblíbenějším členem týmu.

Listopad přináší jubilejní 10. LAN Party a tak je v Berouně zase veselo. Článek nikdy nevyšel, ale rozhodně máme pár pikantních fotek.


Co jsme delali cely rok Co jsme delali cely rok Co jsme delali cely rok

Sdružení Velký vůz nás zve na Akci 66hodin motivovanou válečnými léty 1942. Nevíme přesně, co máme očekávat, ale jdeme do toho. No moc nám nedaří a tak nikdo z nás závod nedokončuje. Na druhou stranu je to pro mě nejlepší akce poslední doby, které jsem se zúčastnil. Poprvé testujeme, jak by mohlo fungovat SMS zpravodajství přímo z akce.

Předvánoční bláznění narušuje jednodenka ve stylu CyberŠatrh - Stínadla Revolution. Opět podle mě velmi zdařilá komorní akce, kde jsme si hráli na Rychlé šípy. Článek by snad mohl ještě vyjít.

Tak co tomu říkáte? Je to moc, nebo málo? Rozhodně to stálo za to. Zůstaňte nám věrnými a myslete na to, že co si prožijete, to vám nikdo nesebere.

Hodně štěstí i v dalším roce vám přeje

Společnost s ručeným neomezeným Minus & Magnus


Lopo

Akce M&M | datum28.12.03 | 2071x | Poslat e-mailem

Diskuze:Akce za rok 2003 - zúčtování

Jméno: e-mail:
Nadpis příspěvku:
Vlastní text:Používat HTML?


Články na podobné téma

Iglu 2003 - část 2. (vyšlo 16.03.03)
Iglu 2003 - část 1. (vyšlo 16.03.03)
... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu